Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus ootab teid aprillis külla!

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus avab aprillis kooliga tutvumiseks uksed üldhariduskoolide õpilastele ja teistele huvilistele. Kõik saavad oma silmaga näha õpikeskkonda ja -vahendeid, tutvuda õpetajatega ning saada vastused oma küsimustele.

20. ja 21. aprillil toimuvad avatud uste päevad üldhariduskoolide 8. ja 9. klasside õpilastele. Kõik huvilised saavad Jõhvis, Sillamäel ja Narvas tutvuda õpetatavate erialadega ning osaleda põnevates meistriklassides. See aitab teha tutvust sind huvitava erialaga, samuti annab võimaluse suhelda õpetajatega ning saada vastuseid oma küsimustele.

Avatud uste päevadel saab käia ekskursioonil kõigis Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse õppekohtades Jõhvis, Sillamäel ja Narvas, mis võimaldab tutvuda kõigi klassiruumide ja laboritega. Kindlasti üllatab sind erinevate võimaluste mitmekesisus!

Põnevale meistriklassile ja/või ekskursioonile registreerumiseks järgi palun vastavat linki:

Avatud uste päevad Jõhvis

Avatud uste päevad Sillamäel

Avatud uste päevad Narvas

Registreerimine on avatud kuni 13. aprillini. Kiirusta, sest kohtade arv on piiratud!

26.–28. aprillini toimuvad õpilasvarjupäevad. Iga 15-aastane ja vanem huviline võib saada meie õpilase varjuks, käia valitud eriala tundides, koolipraktikas ja oma silmaga näha, kuidas sujub õppetöö kutsehariduskeskuses. Meie õpilase varjuks saamiseks tuleb registreeruda enne 20. aprilli siin: LINK.

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktori Hannes Metsa sõnul on nende ürituste eesmärk näha õpikeskkonda oma silmaga ja kummutada müüte ning koguda vajalikku infot, et teha eeloleval suvisel vastuvõtul teadlik elukutsevalik.

Tööst rahulolu saamiseks tasub teha midagi, mis vastab ootustele ja võimetele. Registreeru üritustele ja tee õige valik!

Täiendav info:

Karén Sukiasyan

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Arendus- ja PR juht

Mob: +372 5270400

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.